دود هورالعظیم هوای شهرهای جنوب غرب خوزستان را آلوده كرد

دود هورالعظیم هوای شهرهای جنوب غرب خوزستان را آلوده كرد پرشین رز: آبادان - دود ناشی از آتش سوزی هورالعظیم روز سه شنبه شهر بندری امام خمینی (ره) و شادگان، آبادان و خرمشهر را تحت تاثیر قرار داد.


به گزارش پرشین رز به نقل از ایرنا رئیس اداره محیط زیست شهرستان بندرماهشهر روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنااظهار داشت: از اوایل بامداد روز دود رقیق سفید رنگی هوای شهر بندرامام خمینی (ره) را پر كرده است.
ایرج سلیمانی اضافه كرد: با اعزام ماموران محیط زیست به این شهر و بر مبنای بررسی های انجام شده احتمال می رود منشا این دود آتش سوزی هورالعظیم و دود برخاسته از آن است.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شادگان هم منشا دود غلیظ در آسمان این شهرستان را آتش سوزی در تالاب هور العظیم عنوان نمود.
رحیم مجدمی به ایرنا اظهار داشت: در روز های اخیر قسمت های از تالاب در مناطقی از ایران و عراق دچار آتش سوزی شده و با عنایت به وزش باد شمالی دود ناشی از سوختن نیزارها به این منطقه منتقل شده است.
رئیس اداره حفاطت محیط زیست شادگان از شهروندان بویژه كودكان و بزرگسالان و افرادی كه دچار بیماری های رویه وی هستند تا بهبود شرایط از تردد غیر ضروری جودداری كنند.
به گزارش پرشین رز به نقل از ایرنا جمعی از شهروندان شادگانی در تماس با ایرنا خواهان تعطیلی مراكز دولتی شدند.
9858/3015


1397/06/20
13:44:01
5.0 / 5
4607
تگهای خبر: آب , آتش , باد , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه