وزش باد نسبتا شدید در تهران

وزش باد نسبتا شدید در تهران پرشین رز: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروز (۲۷ بهمن) از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در پایتخت آگاهی داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز (۲۷ بهمن) است، اظهار نمود: برای برخی ساعات امروز بارندگی و در بعد ازظهر وزش باد نسبتاً شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی- شمال غربی انتظار می رود.

وی افزود: بر این اساس، شرایط جوی حاكم طی امروز (۲۷ بهمن) سبب بهبودی وضعیت كیفیت هوای پایتخت نسبت به روزهای گذشته می شود، هرچند وزش باد در بعضی ساعات بعد ازظهر افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه به تدریج تا صبحگاه فردا (۲۸ بهمن) از میزان ناپایداری جوی كم می شود، اشاره كرد: در بعد ازظهر همراه با تغییر شرایط جوی، وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی طی برخی ساعات دور از انتظار نیست.

به گفته شهبازی دمای هوا در تهران تا فردا (۲۸ بهمن) روند كاهشی دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، انتظار می رود وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران تا فردا (۲۸ بهمن) در شرایط سالم قرار داشته باشد و در صبحگاه، افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق مشاهده شود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۰ در شرایط سالم قرار داشت، اشاره كرد: كیفیت هوای الان باز با میانگین ۵۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/11/27
14:22:51
5.0 / 5
4437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه