تداوم آلودگی هوا برای گروه های حساس

تداوم آلودگی هوا برای گروه های حساس به گزارش پرشین رز بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۳ آذر) هوای پایتخت برای دومین روز پیایی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و پیشبینی می شود كه این شرایط تداوم داشته باشد.به گزارش پرشین رز به نقل از ایسنا، بر مبنای نتایج حاصل از پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا طی بامداد امروز (۳ آذر) برقراری شرایط جوی نسبتاً پایدار و آرام و آسمان ابری با احتمال بارش پراكنده همراه با ازدیاد تردد خودرو ها سبب تجمع آلاینده ها در سطح شهر می شود و در بعضی مناطق كاهش كیفیت هوا را به دنبال دارد.

طی روز هم افزایش ابر و احتمال ادامه بارش سبب افزایش ترافیك می شود و در نتیجه در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی می ماند. با تداوم وضعیت جوی تا اواخر وقت امروز و كاهش ناپایداری جوی، در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی تجمع ذرات معلق در سطح شهر تهران و برقراری شرایط نامطلوب دور از انتظار نیست.

این شرایط جوی تا بامداد فردا (۴ آذر) ادامه دارد و همزمان با آغاز تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزوده می شود و در بعضی مناطق كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

حاكمیت جو پایدار طی بعد ازظهر شرایط را برای تجمع آلاینده ها فراهم می آورد و طی شب در ساعات اوج ترافیك، افزایش غلظت آلاینده ها در اغلب مناطق سبب كاهش كیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۱۰ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۱۱۲ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/09/03
19:13:03
5.0 / 5
4342
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه