تنفس هوای نامطلوب در مناطق پرتردد پایتخت

تنفس هوای نامطلوب در مناطق پرتردد پایتخت به گزارش پرشین رز برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با افزایش تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش پیدا خواهد نمود و با كاهش تندی باد، پراكندگی آلاینده ها محدود و پیشبینی می شود كیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد.به گزارش پرشین رز به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با عنایت به عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته همراه با افزایش تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش یافته است و به تبع آن کیفیت هوا در مناطق پرتردد کاهش پیدا خواهد نمود.

به تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی و کاهش تندی باد، پراکندگی آلاینده ها محدود و پیشبینی می شود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد.

هرچند در ساعات پایانی امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با رشد ناپایداری جوی همراه با احتمال رگبار پراکنده و وزش باد، کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد فردا (۱۱ اردیبهشت ماه) احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول و پاک قرار بگیرد.

طی روز ادامه بارش و شرایط ناپایدار جوی همراه با وزش باد مؤثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند ازاین رو پیشبینی می شود تا اواخر وقت فردا (۱۱ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت قابل قبول و پاک باقی بماند.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۹ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۵۸ و هوا در شرایط قابل قبول است.1399/02/11
11:26:30
5.0 / 5
2795
تگهای خبر: باد , بارش , پاك , ذرات معلق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه