در گزارش پرشین رز مطرح شد؛

هوای اصفهان برای سیزدهمین روز متوالی ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای سیزدهمین روز متوالی ناسالم می باشد به گزارش پرشین رز مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: هوای اصفهان برای سیزدهمین روز متوالی در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای اصفهان عنوان کرد: شاخص کیفی هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز بر روی عدد ۱۲۲ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: همینطور شاخص فعلی کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۷ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در روز گذشته هم بر روی عدد ۱۱۹ ثبت شده است، خاطرنشان کرد: طی ۲۱ روز اخیر تنها سه روز هوای سالم در اصفهان ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمد آباد و پروین با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۸۷ و ۱۵۴ در وضعیت ناسالم برای عموم ثبت شده است، اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه های استانداری با شاخص کیفی ۱۳۵، خرازی با شاخص کیفی ۱۱۰، خمینی شهر با شاخص کیفی ۱۰۴ و سگزی با شاخص ۱۰۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های اداره کل محیط زیست اصفهان اضافه کرد: کیفیت هوا در ایستگاه رودکی با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۸ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان با اشاره به اینکه شاخص کیفی هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۸ در وضعیت پاک ثبت شده است، افزود: کیفیت هوا در مبارکه و نجف آباد به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۷۴ و ۹۹ در وضعیت سالم قرار دارد.

1399/08/22
20:12:04
5.0 / 5
1444
تگهای خبر: آب , باد , پاك , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه