تاكید بر جلوگیری از توسعه ساخت و ساز، تصرف اراضی و تغییر كاربری اراضی مجاور بوستان نهج البلاغه

تاكید بر جلوگیری از توسعه ساخت و ساز، تصرف اراضی و تغییر كاربری اراضی مجاور بوستان نهج البلاغه پرشین رز: رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم جلوگیری از توسعه ساخت و ساز، تصرف اراضی و تغییر کاربری اراضی مجاور بوستان نهج البلاغه تاکید نمود.


به گزارش پرشین رز به نقل از ایسنا، سید آرش حسینی میلانی، بامداد امروز از فاز سوم بوستان نهج البلاغه و همین طور بوستان در حال راه اندازی گل ها بازدید کرد که در ابتدا از فاز سوم بوستان نهج البلاغه بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت فاز سه این بوستان قرار گرفت و اظهار داشت: در این بازدید از وضعیت باغات و اراضی مشجر مجاور با این بوستان باخبر شدم که خواهان تعیین و تکلیف هرچه سریع تر تزاحمات هم جوار با بوستان نهج البلاغه از طرف شهرداری منطقه ۲ و سازمان بوستان ها شدم و همین طور بر نظارت دقیق شهرداری تهران برای جلوگیری از توسعه ساخت و ساز و تصرف اراضی مجاور با این بوستان و همین طور تغییر کاربری اراضی مشجر آن تاکید کردم.
این عضو هیات رییسه شورای شهر تهران اضافه کرد: وضعیت لایروبی رودخانه فرحزاد که از بوستان نهج البلاغه عبور می کند را مورد بررسی قرار دادیم و در جریان آخرین وضعیت تصفیه خانه در حال راه اندازی واقع در این بوستان قرار گرفتیم.
وی بر ضرورت پایدارسازی و استواری بخشی دیواره های فاز سوم بوستان نهج البلاغه، حفظ ارزش های اکولوژیکی و ذخایر طبیعی و گیاهی آن اصرار کرد و خواهان ساماندهی لطمه های اجتماعی در قسمت شمالی فاز سوم بوستان نهج البلاغه شد.
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری اضافه کرد: در ادامه به بوستان در حال راه اندازی گل ها واقع در ضلع شمالی بوستان گفت و گو که در مجاورت بیمارستان میلاد قرار دارد، رفته و در جریان اقدامات عمرانی و فنی انجام شده برای راه اندازی این پارک قرار گرفتیم.
بنا براعلام دفتر این عضو شورای شهر، وی ادامه داد: ایجاد رینگ دوچرخه سواری، مناسب سازی معابر بوستان برای تردد معلولین و نابینایان و جمع آوری نخاله های ساختمانی ناشی از راه اندازی ایستگاه مترو بوستان گفت و گو، کاشت گل ها و گونه های گیاهی بومی و رفع تعارضات و تزاحمات ناشی از هم جواری با بیمارستان میلاد همچون موضوعاتی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.
منبع:

1399/10/04
17:14:21
5.0 / 5
1371
تگهای خبر: باغ , پارك , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه