با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۲؛

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد به گزارش پرشین رز مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۲ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به شرایط کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۱ امروز عنوان کرد: کیفیت هوا هم اکنون با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۲ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی با اشاره به اینکه هوای اصفهان روز گذشته هم بر روی شاخص کیفی ۱۲۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بوده است، افزود: باید توجه داشت که از آغاز دیماه تابحال شهر اصفهان هفت روز هوای ناسالم برای گروه های حساس را تجربه کرده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان همینطور به ثبت هفت روز هوای ناسالم برای عموم شهروندان در شهر اصفهان از آغاز دیماه تابحال اشاره نمود و اظهار داشت: در این بازه زمانی تنها سه روز هوای سالم داشته ایم.
هوای ایستگاه پروین سالم است
وی با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفیت هوا در احمدآباد ۱۰۳، استانداری ۱۰۷ و رودکی ۱۰۷ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است، افزود: هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های سگزی با ۷۹ و پروین با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹۰ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان با اشاره به اینکه کیفیت هوا در ایستگاه خرازی در وضعیت قرمز است، اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در این ایستگاه بر روی عدد ۱۵۲ قرار دارد.
وی در مورد کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: هوای در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۶۷ در وضعیت سالم و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.


منبع:

1399/10/18
23:16:53
0.0 / 5
1118
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه