آلودگی هوا در اصفهان شدت گرفت

آلودگی هوا در اصفهان شدت گرفت مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 174 در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان گفت: همچنان در اصفهان و مناطق صنعتی استان به سبب برودت هوا و شرایط پایدار جوی شاهد اوج گیری آلاینده های جوی هستیم.
وی با اعلان اینکه شاخص کیفی هوای اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۴ شرایط ناسالم برای عموم را نشان می دهد، افزود: میانگین شاخص کیفی امروز هوای اصفهان نیز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه کیفیت هوا در روز گذشته بر روی شاخص ۱۱۳ قرار داشت، افزود: روز گذشته کیفیت هوا در شهر اصفهان ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
وضعیت قرمز در همه ایستگاه های اصفهان
وی در ادامه با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد ۱۷۷، استانداری ۱۶۱، پروین ۱۹۴، خرازی ۱۷۲ و رودکی ۱۶۸ ثبت شده است، اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در همه این ایستگاه ها بیان کننده وضعیت قرمز و ناسالم بودن هوا برای عموم است.
صادقیان درباب کیفیت هوا در دیگر مناطق استان اصفهان نیز اظهار داشت: کیفیت هوا در سگزی ۶۷، شاهین شهر ۷۸ و مبارکه ۶۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.

1399/10/21
13:49:53
0.0 / 5
1215
تگهای خبر: آب , آلودگی , باد , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه