مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست خبر داد

اعطای تسهیلات ویژه به نیروگاه های تجدیدپذیر

اعطای تسهیلات ویژه به نیروگاه های تجدیدپذیر به گزارش پرشین رز، مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست از اعطای تسهیلات ویژه به نیروگاه های تجدیدپذیر اطلاع داد و اظهار داشت: این مورد در حفظ محیط زیست بسیار حائز اهمیت می باشد.به گزارش پرشین رز به نقل از مهر، سجاد انجم شعاع مدیرعامل و نایب رییس صندوق ملی محیط زیست در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در رابطه با تفاهمنامه همکاری بین این صندوق و سازمان انرژی های تجدیدپذیر عنوان کرد: صندوق ملی محیط زیست صندوقی نوپا بوده که سه سال است فرآیندهای جدی را شروع کرده است.
وی اضافه کرد: اعطای تسهیلات به نیروگاه های تجدیدپذیر از آغاز سال ۱۴۰۱ شروع شده و امیدواریم بتوانیم پروژه های بیشتری را حمایت نماییم.
انجم شعاع تصریح کرد: همینطور ۱۰۰ میلیارد تومان از بودجه مصوب برای انرژی های تجدیدپذیر در نظر گرفته شده است.
همچنین در ادامه محمود کمانی معاون وزیر و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق عنوان کرد: تأمین مالی برای راه اندازی نیروگاه ها توسط صندوق هایی مانند صندوق ملی محیط زیست بسیار حائز اهمیت می باشد و باید افزایش یابد.
وی اظهار داشت: این مسئله در بهبود وضعیت هوا و رسیدن به هوای پاک مدنظر است تا جهت توسعه انرژی پاک باید هر چه بیشتر از انرژی های تجدیدپذیر استفاده نمود.
کمانی تصریح کرد: همینطور این برنامه ها در بهینه سازی مصرف برق هم بسیار تأثیرگذار است.


1401/09/02
12:47:42
5.0 / 5
377
تگهای خبر: پاك , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه