اجرای مانور آموزشی اطفای حریق در محل تالاب هامون

اجرای مانور آموزشی اطفای حریق در محل تالاب هامون پرشین رز: مدیركل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از مانور آموزشی اطفای حریق در محل تالاب هامون با تجهیزات جدید یگان حفاظت در هفته محیط زیست خبرداد.به گزارش پرشین رز به نقل از اداره كل حفاظت محیط زیست سیستان وبلوچستان، نیره پورملائی در این باره اظهار داشت: مانور آموزشی اطفای حریق در طبیعت و تالاب هامون با مجهز شدن یگان حفاظت محیط زیست شهرستانهای زابل و زهك به ادوات و تجهیزات اطفای حریق آغاز شد.
مدیركل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با اشاره به كاهش ۹۰ درصدی نزولات جوی و عدم جاری شدن روان آبها در مسیرها و رودخانه های منتهی به تالاب هامون وخشكی بی سابقه در سطح تالاب باعث آتش سوزی های مكرر در چند ماه گذشته در بستر تالاب هامون اظهار داشت: تجهیز یگان های حفاظت شهرستانهای زابل و زهك به ادوات اطفای حریق و اجرای مانور آموزشی در محل تالاب هامون باعث آمادگی یگان حفاظت محیط زیست در برابر آتش سوزی در محل تالاب و اطفای سریعتر آن خواهد شد.
پورملائی تصریح كرد: تجهیزات اطفای حریق یگان حفاظت محیط زیست شهرستانهای زابل و زهك شامل انواع كپسول های اطفای حریق در اندازههای مختلف و برای موقعیت های متفاوت می باشد و همینطور تجهیزات انفرادی دمنده انواع كفها و... از دیگر این ادوات است.
مدیركل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان یاد آور شد: بر مبنای برنامه عملیاتی طراحی شده هر یك از ادوات و تجهیزات اطفای حریق و امكانات خودرویی مشخص شده در یك برنامه از پیش تعیین شده به صورت آماده باش و دارای وظایف تعیین شده است تا در زمان تولید حریق در منطقه یا تالاب سریعترین اقدام ممكن، اجرا شود.

1397/03/22
14:08:47
5.0 / 5
5181
تگهای خبر: آتش , حفاظت , محیط زیست , نور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه