رئیس پارك ملی توران شاهرود خبر داد؛

كشف لاشه یك رأس كل وحشی در پارك ملی توران، ۴شكارچی شناسایی شدند

كشف لاشه یك رأس كل وحشی در پارك ملی توران، ۴شكارچی شناسایی شدند پرشین رز: شاهرود - رئیس پارك ملی توران شاهرود از كشف لاشه یك رأس كل وحشی شكار شده در مجموعه تحت حفاظت توران اطلاع داد و گف: در این راستا چهار شكارچی غیر مجاز شناسایی شدند.



احمد رادمان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تائید خبر كشف لاشه یك رأس كل وحشی در پارك ملی توران شاهرود بیان كرد: مأموران این پارك روز جمعه ضمن گشت و كنترل روزانه در منطقه حفاظت شده بعد از برخورد به شواهد عبور موتورسیلكت به دنبال افراد راكب این وسایل نقلیه رفته و آن ها با اظهار اینكه در جستجوی معدن و سنگ های قیمتی هستند سریعاً محل را ترك كردند.
وی اضافه كرد: اما این همه ماجرا نبود و بعد از پیمایش منطقه توسط مأموران لاشه و سر یك رأس كل را كشف و جستجو برای افراد خاطی توسط مأموران پارك ملی توران شروع شد.
رئیس پارك ملی توران شاهرود اظهار داشت: چهار فرد موردنظر شامگاه گذشته بار دیگر به چنگ مأموران محیط بانی افتادند اما به علت فقدان شواهدی دال برشكار، با تعهد كتبی قول ترك منطقه را دادند.
رادمان اظهار داشت: مأموران پارك توران اما با این تعهد هم افراد مشكوك را به حال خود رها نكرده و تلاش بر دستگیری آن ها دارند.
وی اضافه كرد: این پرونده تخلف برای بررسی بیشتر به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

1397/04/10
14:10:43
5.0 / 5
4944
تگهای خبر: پارك , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه