مدیر كل شكار و صید سازمان محیط زیست:

مجوز شكار اتباع ایرانی با هدف مدیریت حیات وحش صادر می گردد

مجوز شكار اتباع ایرانی با هدف مدیریت حیات وحش صادر می گردد پرشین رز: تهران - مدیركل حفاظت و مدیریت شكار و صید سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: مجوز شكار ویژه اتباع ایرانی با عنایت به درخواست ادارات كل محیط زیست استان ها با هدف مدیریت حیات وحش صادر می گردد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، علی تیموری با اشاره به امضای تفاهم نامه سازمان حفاظت محیط زیست با صندوق ملی محیط زیست اضافه كرد: صندوق ملی محیط زیست در نظر دارد نسبت به ثبت نام از متقاضیان شكار چهار پا برای صدور مجوز شكار در مناطق تحت مدیریت و آزاد اقدام نماید.
وی اظهارداشت: به دنبال امضای این تفاهم نامه 105 راس پروانه انتفاعی شكار چهارپا به منظور صدور مجوز شكار برای اتباع ایرانی كه در مجموع 40 درصد از سهمیه تخصیصی است به این صندوق اختصاص یافت.
تیموری تصریح كرد: مجوزهای مذكور با عنایت به درخواست ادارات كل محیط زیست استان ها و بررسی وضعیت رشد جمعیت، نسبت جنسی و سایر پارامترهای سلامت جمعیت در مناطق تحت مدیریت استان های یزد، كرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و البرز صادر خواهد شد.
وی تصریح كرد: نحوه عرضه درخواست و مدارك مورد نیاز در فراخوانی كه متعاقبا از جانب صندوق ملی محیط زیست اعلام و در پورتال سازمان قرار خواهد گرفت به اطلاع عموم خواهد رسید.
تیموری خاطرنشان كرد: علاوه بر 40 درصد مجوزهای در نظر گرفته شده برای اتباع ایرانی، 20 درصد از مجموع مجوزها با بهاء پایه، برای متقاضیان بومی شكار چهارپا، صادر خواهد شد.
علمی 9014**1440


1397/07/02
14:36:30
5.0 / 5
4538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه