طرح درختكاری اربعین در مهران كلید خورد

طرح درختكاری اربعین در مهران كلید خورد پرشین رز: ایلام - طرح درختكاری بخشی از مسیر تردد زائران در مرز مهران با ابتكار مهدی نظری، مرد درختی ایران و مشاركت بانك ملی استان، اداره كل منابع طبیعی و شهرداری مهران شروع شد.


مرد درختی ایران در این مراسم به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از آنجاییكه هر موسسه مالی و اقتصادی به طور معمول به مسولیت اجتماعی خود پایبند هستتد و بانك ملی هم به عنوان بزرگترین بانك دولتی ایران پیشگام شركت در امور خیریه و اجتماعی است، بنابراین تصمیم گرفتیم كه بانك را هم در این مورد مهم اجتماعی و زیست محیطی سهیم نماییم.
مهدی نظری افزود: خوشبختانه این پیشنهاد مورد موافقت مدیركل بانك ملی استان كه خود از افراد خیر و حامی محیط زیست است، قرار گرفت و با حضور ایشان و مدیركل منابع طبیعی و شهردار این پروژه مهم راه اندازی شد.
وی اضافه كرد: توسعه درخت و درختكاری در این نقطه مرزی كه كانون ورود ریزگردها به كشور است بسیار مهم بوده و می تواند نقطه امیدی برای مشاركت سایر ادارات در این امر خیر باشد.
مرد درختی ایران افزود: انشالله تمام مسیر منتهی به مرز مهران برای استفاده زوار را در خلال امسال درختكاری كرده تا ضمن تقویت روحیه همكاری اجتماعی، سبب زیبایی و طراوت مسیر كربلای معلی شود.
مدیركل منابع طبیعی هم با تقدیر از مشاركت بانك ملی در اجرای این طرح، از همكاری آن مجموعه در تامین نهال و چاله كنی اطلاع داد و اضافه كرد: امیدواریم شاهد همكاری همه دستگاهها با منابع طبیعی در كاشت درخت باشیم.
مدیركل بانك ملی استان ایلام هم با اشاره به سخن پیامبر در خصوص اینكه ؛ اگر قیامت باشد و درختی در دستت باشد اول درخت را بكار اظهار داشت: بسیار مشتاقیم كه بتوانیم در این امر خیر مشاركت داشته باشیم.
شاكیان، شهردار مهران هم اظهار داشت: شهرداری مهران هم در این طرح مشاركت و طرح كاشت 6 هزار گل كاغذی را با همكاری مرد درختی ایران در این شهر اجرا می كند.
7172/6119


1397/08/11
23:42:20
5.0 / 5
4957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه