122 میلی متر باران در بدره بارید

122 میلی متر باران در بدره بارید پرشین رز: ایلام - كارشناس هواشناسی ایلام اظهار داشت: بیشترین بارش باران طی 24 ساعت گذشته در مناطق مختلف استان از شهر بدره با 122 میلی متر گزارش شده است.


ساسان رستمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: كمترین بارش باز در ایستگاه های باران سنجی شهر دهلران با 32 میلی متر گزارش شده است.
وی اضافه كرد: شهر ایلام باز طی مدت یاد شده شاهد 86 میلی متر باران بوده است.
وی اشاره كرد: این سامانه بارشی تا عصر همچنان به فعالیت بارشی خود به تناوب ادامه می دهد و از امشب به تدریج تضعیف شده و از استان ایلام خارج میگردد.
كارشناس هواشناسی ایلام گفت: به سبب رطوبت موجود در هوا، توپوگرافی منطقه و شرایط جغرافیایی استان ایلام احتمال بارش های خفیف و پراكنده وجود دارد.
رستمی افزود: وزش باد نسبتا شدید از دیگر پدیده های جوی امروز استان ایلام است از فردا وزش باد و بروز گرد و غبار محلی در مناطق مرزی رخ می دهد.
رستمی تصریح كرد: از ابتدای سال زراعی جاری تابحال در شهرستان ایلام حدود 250 میلی متر بارندگی به ثبت رسیده است و در ایوان این مقدار حدود 262 میلی متر بوده است.
به گزارش پرشین رز به نقل از ایرنا، برمبنای پیش بینی های هواشناسی، استان ایلام پاییز امسال از وضعیت بارشی نرمال و مناسبی برخوردار خواهد بود كه میزان بارش های مهر و آبان ماه بیان كننده تحقق این پیش بینی بوده است.
/6119/7172


1397/08/25
17:45:01
5.0 / 5
4644
تگهای خبر: آب , باد , بارش , بارندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه