هوای تهران امروز پاك است

هوای تهران امروز پاك است به گزارش پرشین رز مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاك بودن هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: كیفیت هوای الان تهران هم همچنان در شرایط پاك است.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز (۱۸ اسفند) برای برخی ساعات افزایش میزان ابرناكی و وزش باد به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود، اظهار نمود: این شرایط پابرجا نیست و با كاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی از شبانگاه، رفته رفته از میزان ابرناكی و سرعت وزش باد كم می شود.

وی افزود: این وضعیت جوی تا فردا (۱۹ اسفند) كم و بیش ادامه دارد و در این روز تنها برخی ساعات همراه با وزش باد است.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران همینطور دمای هوا در پایتخت تا صبحگاه روز آینده روند كاهشی دارد.

شهبازی با اشاره به اینكه بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، انتظار می رود طی امروز (۱۸ اسفند) شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار باشد، اظهار داشت: طی امروز به تدریج همراه با تغییر وضعیت جوی، افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده می شود.

وی اضافه كرد: انتظار می رود با وجود كاهش میزان ناپایداری جوی طی فردا (۱۹ اسفند) و افزایش نسبی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط سالم قرار داشته باشد.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۳۸ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای الان پایتخت هم با شاخص میانگین ۴۳ همچنان در شرایط پاك است.
1397/12/18
15:02:16
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: آب , باد , پاك , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه