آلودگی شدید هوای عسلویه با بدسوزی فلر یكی از پتروشیمی ها

آلودگی شدید هوای عسلویه با بدسوزی فلر یكی از پتروشیمی ها به گزارش پرشین رز ایسنا/بوشهر بدسوزی شدید یكی از فلرهای پتروشیمی ها در عسلویه در دو روز اخیر باعث آلودگی شدید هوا در سطح منطقه شده است.


مدیر كل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این خصوص اظهار داشت: بدسوزی شدید فلر یكی از پتروشیمی های بزرگ عسلویه به علت مشكلات فرایندی باعث آلودگی شدید هوا در منطقه گردیده كه وفق پیگیری های به عمل آمده اقدامات فوری و كنترلی از جانب پتروشیمی مذكور با تاكیدات لازم در حال انجام و تا چند ساعت آینده وفق اعلام متولیان پتروشیمی متوقف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان بوشهر، فرهاد قلی نژاد با اشاره به مشكلات آلایندگی های این منطقه اظهار داشت: رخدادهای بدسوزی های فلر در عسلویه یكی از مهمترین منابع آلاینده هوا در منطقه بوده كه در سند تدوین شده كاهش آلودگی هوای عسلویه و كنگان راهكارهای اجرایی و فنی حذف و كاهش فلر عرضه شده و باید از جانب متولیان مورد پیگیری و اقدام قرار گیرد.
وی اظهار نمود: هر گونه ایجاد فلرینگ و بدسوزی فلر كه باعث ایجاد آلودگی هوا شود غیرقانونی و سازمان حفاظت محیط زیست پیگیری های قضایی را در این خصوص انجام خواهد داد.
به گزارش پرشین رز به نقل از ایسنا، مبحث كاهش آلاینده های عسلویه و كنگان یكی از مهمترین مسایل زیست محیطی استان بوشهر است كه پیگیری آن از اولویت های مهم سازمان حفاظت محیط زیست و نیازمند همكاری سایر دستگاه های اجرایی و همینطور صنایع مستقر در منطقه است.1398/08/16
19:16:42
5.0 / 5
4290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه