رئیس حفاظت از محیط زیست شاهرود:

كشف ۴ سلاح شكاری در شاهرود

كشف ۴ سلاح شكاری در شاهرود به گزارش پرشین رز رئیس حفاظت از محیط زیست شاهرود اظهار داشت: در چهار عملیات پایش جداگانه توسط ماموران محیط زیست شهرستان چهار قبضه سلاح شكاری و مقادیری مهمات از متخلفان كشف شد.علی اكبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به كشف چهار قبضه اسلحه شكاری و مقادیری فشنگ و مهمات شكاری از افراد مختلف در سطح شاهرود طی روزهای گذشته، بیان نمود: مأموران پاسگاه شهید نوری شهرستان روز گذشته با مشكوك شدن به یك دستگاه خودروی سواری پرادو آنرا متوقف و با پایش آن یك سلاح شكاری دولول، مقادیر زیادی گوشت شكار و شاخ شامل دو رأس قوچ و بره كم ماهه كشف كردند.
وی اضافه كرد: از این افراد كه اهل عشق آباد طبس بودند، لاشه دو رأس شكار و یك قبضه سلاح كشف شد كه جریمه نقدی بیشتر از ۵۰ میلیون تومانی در انتظار این متخلفان است كه قصد رساندن گوشت های شكار به تهران را داشتند.
رئیس محیط زیست شاهرود اظهار داشت: در دیگر رویداد مأموران این اداره در مجن به یك خودرو پژو پارس برخورد مشكوك و طی بازرسی از آن یك سلاح و فشنگ های غیرمجاز چهار پاره را كشف كردند مالك این اسلحه به پاسگاه كلانتری مجن تحویل داده شد.
قربانلو از كشف یك سلاح برنو و مقادیر زیادی فشنگ غیر مجاز از فردی در منطقه تپال پری خان شاهرود هم اطلاع داد و بیان نمود: سرنشینان خودروی پژو به محض دیدن مأموران تلاش داشتند این ادوات را از شیشه خودرو به پایین پرتاب كنند كه در نهایت به چنگ قانون گرفتار شدند.
وی اضافه كرد: در آخرین مورد هم مأموران پاسگاه شهید نوری طی بازرسی از یك خودرو یك سلاح بادی و پنج قطعه لاشه كبوتر را كشف كردند كه متخلفان به دستگاه قضائی ارجاع داده شدند.
رئیس حفاظت از محیط زیست شاهرود همینطور اظهار داشت: شب گذشته یك دستگاه خودروی سواری در محدوده دهملا با یك قلاده كفتار برخورد و این تصادف سبب تلف شدن حیوان می شود بنابراین از مردم تقاضا داریم در این شب های سرد كه حیوانات برای یافتن غذا به نزدیكی شهرها و روستاها می آیند دقت نظر كافی را در زمین رانندگی داشته باشند.

1398/11/27
15:19:31
5.0 / 5
4029
تگهای خبر: آب , باد , حفاظت , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه