رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود:

۴شكارچی متخلف در شاهرود دستگیر شدند

۴شكارچی متخلف در شاهرود دستگیر شدند رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود با اعلان اینكه چهار شكارچی غیر مجاز در شاهرود دستگیر شدند، اظهار داشت: از خودروی این متخلفان، دو لاشه قوچ وحشی و ادوات شكار كشف شد.علی اکبر قربان لو در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه روز گذشته گزارشی از شکار در منطقه تپال و انتقال لاشه های حیوانات به یک باغ در شهر مجن در شمال شهرستان شاهرود واصل شد، بیان کرد: پیگیری های مأموران محیط زیست شهرستان نشان داد که شکارچیان قصد دارند با یک دستگاه خودرو لاشه های شکار شده را به سمت شهر شاهرود هدایت کنند.
وی اضافه کرد: با هوشیاری مأموران محیط زیست و همکاری نیروی انتظامی تعقیب و گریز افراد خاطی به سمت شهر شاهرود آغاز و ضابطان توانستند خودروی این افراد را در محله باغ زندان شاهرود متوقف سازند.
رئیس محیط زیست شاهرود با اعلان اینکه از خودروی این افراد دو لاشه قوچ وحشی که آثار تیر در بدنشان موجود بود کشف شد، بیان کرد: این افراد همین طور یک قبضه اسلحه تک لول جواز دار به همراه فشنگ و ادوات شکار به همراه داشتند.
قربان لو با اعلان اینکه این افراد معادل ۵۰ میلیون تومان به محیط زیست ضرر وارد کردند، بیان داشت: پرونده این افراد خاطی به دستگاه قضائی ارجاع یافت.
وی با اعلان اینکه سامانه ۱۵۴۰ آماده دریافت گزارش های مردمی از تخلفات محیط زیستی به خصوص حفاظت از وحوش و پرندگان و… است، اظهار داشت: مردم در حراست از محیط زیست به کمک مأموران محیط زیست شهرستان شاهرود بیایند.

1399/07/28
15:53:18
5.0 / 5
1855
تگهای خبر: باغ , حفاظت , دستگاه , شكارچی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه