با قرار گرفتن بر روی شاخص كیفی ۱۲۵؛

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم شد مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی 125 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز بر روی عدد ۱۲۵ و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
وی اضافه کرد: روز گذشته نیز کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی میانگین شاخص کیفی ۱۷۸ برای عموم ناسالم گزارش شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان شاخص کیفی فعلی هوا در ایستگاه های احمد آباد ۱۲۲، استانداری ۱۱۲، پروین ۱۱۳۲ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و دانشگاه ۱۵۴ در وضعیت ناسالم برای عموم اعلام نمود و اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه سگزی نیز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۰۵ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی درباب کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان نیز اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۰ در وضعیت ناسالم برای عموم و هوای مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۴ در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.

1399/09/28
15:35:52
5.0 / 5
1155
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه