با قرار گرفتن بر روی شاخص 143؛

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد به گزارش پرشین رز مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان از وضعیت ناسالم هوای شهر اصفهان برای گروه های حساس اطلاع داد.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان گفت: کیفیت هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۴۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه روز گذشته شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی میانگین شاخص ۷۶ در وضعیت سالم ثبت شده بود، افزود: میانگین شاخص کیفی امروز هم با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۶ در وضعیت سالم ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در احمد آباد ۱۵۵، استانداری ۱۵۴، پروین ۱۵۹ و خرازی ۱۵۱ در وضعیت قرمز ثبت شده است، اظهار داشت: کیفیت هوا در این مناطق در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان است.
وی افزود: هوا در مناطق رودکی و سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخصهای ۹۷ و ۹۷ در وضعیت زرد ثبت شده است.
صادقیان در مورد وضعیت کیفی هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان اشاره کرد: هوا در مبارکه با قرار گرفتن بر روی شاخص ۵۴ در وضعیت سالم ثبت شده است و کیفیت هوا در مبارکه هم با قرار گرفتن بر روی شاخص ۴۰ در وضعیت پاک ثبت شده است.

1399/11/15
17:51:16
0.0 / 5
922
تگهای خبر: آب , باد , پاك , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه