هوای پایتخت امروز مطلوب است

هوای پایتخت امروز مطلوب است پرشین رز: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و الان (16 اسفند ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است.به گزارش پرشین رز به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۱۶ اسفندماه) با وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با تداوم حاکمیت شرایط ناپایدار جو طی روز روند کاهش غلظت آلاینده ها ادامه خواهد داشت بدین سبب با وجود افزایش حجم تردد خودرو ها تا اواخر وقت پیش بینی می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۷ اسفند ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و کاهش نسبی تندی باد، غلظت ذرات معلق افزایش می یابد و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست. به تدریج طی روز تندی باد افزایش می یابد و سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد.

این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۱۷ اسفند ماه) ادامه دارد و پیش بینی می شود وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به همراه داشته باشد.

به گزارش پرشین رز به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۸ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/12/16
14:08:28
0.0 / 5
760
تگهای خبر: باد , ذرات معلق , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
persianrose.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پرشین رز محفوظ است

پرشین رز

گل و گیاه